Bine ati venit!
#21
Am cautat daca exista optiunea asta si se pare ca nu exista in myBB din pacate. Nici in setarile forumului, nici in user control panel...
Reply
#22
(07-11-2018, 09:38 AM)Hoffmann Wrote: 27 iulie ( vineri ) sau 28 iulie ( sambata ) e ok ?

Propun adunare pentru strangere fonduri si discutii la obiect despre rederschiderea serverului.

Daca nu sunt bune cele doua date de mai sus, rog sa propuneti voi altele functie de disponibilitatea majoritatii. Daca nu poate unul sau doi colegi nu are rost sa amanam intalnirea cand alti cinci, sa zicem, isi arata disponibilitatea.

Dupa ce se hotaraste o data fixa voi anunta telefonic sau pe steam pe cei pe care-i am in agenda.

PS. Mytule...poti sa faci o magie prin care cea mai noua postare sa fie prima in topic si nu ultima cum e acum ? E aiurea sa ma duc pe pagina X sa vad ultima postare.

ce se ingramadeste lumea...[/quote]
Reply
#23
Vad....ii cam clara treaba.
Reply
#24
27 nu pot....28 e bine
Reply
#25
se mai aude ceva nou?
poate acum cand csgo e free?
Reply
#26
a trecut un an in plm si nimic mobilizare! sunt variante de cotizare on line ...numai sa vreti
paypal in plm
ca am intrat intr-o seara pe un server pe care intamplator am dat peste prodigy si preafericitul si a fost placut sa reintalnesc oameni cunoscuti.
deci mytzu, misti?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)